Сарантис низ целиот свет


Посетете ја нашата веб-страница на групата

Сарантис Група | Англиски

Или изберете локација

ВЕСТИ И МЕДИУМИ

Прес

18 МАРТ 2018

BU Passion

Дали сте подготвени да ја раширете страста? Споделете ја Вашата фотографија со симболот Passion користејќи го хаштагот #BUspreadthepassionMKD и бидете дел од нашиот црвен свет. За најсреќните следуваат вредни награди и тоа: телефон Samsung Galaxy S8 прва награда; Вредносен ваучер од 18 000 денари во прoдавницата ZARA втора награда; Вредносен ваучер од 8000 денари во продавницата ZARA трета награда и уште многу други BU Passion подароци.

24 АПРИЛ 2017

Bioten HYALURONIC 3D лансирање во С. Македонија

Откријте гo тројнoто дејство на Хијалуроник со еден допир! Биотен предводува со новата ХИЈАЛУРОНИК 3D линија за нега на лице, базирана на троен систем од хијалуронска киселина кој моќно влијание врз брчките и моментално обезбедува ефективна  хидратација на кожата.

1 АПРИЛ 2016

Чест ни е да Ви ја најавиме новата #BUnofilter кампања!

Кампањата стартува од 1-ви Април 2016. Ова е единствена можност за сите девојки да бидат на чекор од станување познати! Сите ние секојдневно се фотографираме и ги користиме Facebook и Instagram за да ги споделиме фотографиите со нашите најблиски.

15 НОЕМВРИ 2017

C-THRU GLAMOROUS

Во модата важи едно непишано правило, а тоа е дека без разлика дали фурате класичен или минималистички стил, и без разлика дали носите парчиња со солени или „нормални“ цени, важно е да се издвоите од другите и да бидете оригинални.

15 ЈУНИ 2016

Нова #BUnofilter кампања!

По успешната прва #Bunofilter кампања на која учествуваа преку 2.000 девојки, а беше одбрано ново заштитно лице на B.U. и поделени преку 30 вредни награди, B.U. повторно ве изненадува! Промовирајќи ја „B.

Change cookies consent Revoke cookies consent